Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums

Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums - jautājumi un diskusijas

Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums - kā noņemt? (8)
Man ir dzivoklis it ka es esmu vieniga ipašniece, bet kad pirkam dzivokl mate ka aizliegumu zesgramata un liguma ierakstija ka bez viņas paraksta dvikoli nevar pardot, atsavinat, ieķilat. Ir jautajums no paraksišanas briža jau pagaja 11...
"Vai mes varam ar viņu paraksit vienošanas un noņemt to punku."
Jums savstarpēji nekas jāparaksta nav, māte dodas uz zemesgrāmatu ar iesniegumu un aizliegumu noņems. Kas (kam par labu) to aizliegumu uzlika, tas viņu vienmēr var arī noņemt.
Gan jau ka māte arī to dzīvokli izmanto.Tā ir tikai normāla prakse uzlikt īpašumam aizliegumu lai "mīļotie bērni" vecu cilvēku neizsviež no dzīvokļa to neieķīlājot vai pārdodot. Pēc mātes nāves aizliegums automātiski vairs nebūs spēkā. Normāla situācija, jaunieši lido mākoņos, bet vecāki turas pie zemes. Ja māte piekrīt, bez problēmām var liegumu noņemt. Ja nepiekrīt, var tiesāties, bet tas būs ilgi un dārgi. Pie tam no haotiskā paziņojuma var izlobīt, ka cita pamata, kā gribēšana, tam nemaz nav. Mamma, kā pieredzējis cilvēks, piekritīs vienīgi tad, kad vecuma marasms būs jau neatgriezeniski pārņēmis. Ir varianti (nopirkt mammai dzīvokli utml.). Lai mamma dodas pie notaara, paraksta nostipirnaajum luugumu teisiibu dzeeshanai un viss, atliek tik iesniegt zemesgraamatu nodaljai.. Visi, kas šo lasa, jau skrien pēc prežiem ··· Nekustamā īpašuma atsavināšanas aizliegums: Nekustamā īpašuma atsavināšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu