Minimālā alga

Minimālā alga - jautājumi un diskusijas

tikai alimentu parāds, pārējiem kontā ir jāatstāj vismaz minimālā alga Varbūt labāk tomēr parādu samaksāt, nevis muhļīties ar minimālo algu. Tā tāda santīmsipēju nodarbe, nav smuki! Kontā tiek atstāts iztikas minimums (nevajag jaukt ar minimālo algu, kā te iepriekš rakstīja) par pašu un par apgādājamiem.

Un jā, šitā utošanās un izvairīšanās no parādu nomaksas tiešām ir pretīga.
bet ja aizdevējs ir LV ĀK kompānija kur tevis affišana uz naudu ar neticamu uzcenojumu paredzēta jau defaultā (līgumā), ko tad? Arī labticīgi iesi pa vagu? DDD)
vienīgi valdes amatus nevarot ieņemt visu dzīvi pēc MN pasludināšanas.
Jebkurā šķiršanās situācijā shēma sekojoša - vispirms DNS analīzes un tikai tad jebkādas runas par alimentiem. Pat, ja tu ar to sievu esi dzīvojis ilgstoši laulībā un biji tāds alnis, ka "no sirds ticēji". Pat, ja tev subjektīvi liekas, ka bērns ir līdzīgs tev ( katrs alnis tā domā), tik un tā algoritms tas pats - vispirms DNS analīzes ( vēlams divos dažādos neatkarīgos kantoros) un tikai tad runa par alimentiem, ja bērns patiešām tavs. 30% būs izbrīnīti par šiem rezultātiem. ··· Minimālā alga: Vai tiek piedzīti parādi no... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Par minimālo algu (30)
Jautājums tautai! Vai balsotu par minimālo algu, teiksim, 1000 EUR? Bet tai pašā laikā apzinoties , ka par visu attiecīgi būs jāmaksā 3x vairāk!
Mēs jau tagad maksājam 3 x vairāk .
1000 E min alga būtu tikai normāli.
Gribi rakstīt stāstiņus fantastikas žanrā? Nesanāks.
Mums rijīgi biznesmeņi, viniem gribas uzreiz bagātiem palikt. Tāpēc pie samaksas ražotajam, izgatavotājam 5 x zemākas nekā citur Eiropā, gala produktus pārdod pat dārgāk nekā citur. Ārzemnieki brīnās par mūsu cenām un villām, kuru pilna Latvija.
Nevajag maksāt vispār! Buržujiem tik lieki izdevumi. Vajag ierīkot strādājošiem bezmaksas zupas virtuves, lai var uzpildīt baterijas un ar jauniem spēkiem doties izpildīt savu dzīves misiju - piepildīt buržuju nebeidzamo kāri uz naudu! :D Pie manis nupat ciemojās 3 jaunekļi no Vācijas. Ziniet kas viņus visvairāk Rīgā pārsteidza- villas.Un tas bija vēl pirms brauciena uz Jūrmalu./ Vēl lētās cigaretes/
Viņi nesaprot, kā pie tik augsta bezdarba un tik zemām algām var tādas uzbūvēt un uzturēt.
Pie mums no nabagiem kāš pēdējo centu, bet bagātie nemaksā nodokļus, algas darbiniekiem aploksnēs. Un nekas nemainās jau 20 gadus, valsts grimst,bet nevienu tas neuztrauc.
Edg- Eiropā apkopējai alga ir minimums 8-9 €/st. Cenas taču pie mums brīžiem pat augstākas nekā ES. +maksas medicīna, kas citur par velti.
Noteikti ir jāpaceļ minimālā alga līdz vidējai ES, tās jāpielīdzina eirozonai ,citādi esam zaudētāji un grimstam nabadzībā. ··· Minimālā alga: Par minimālo algu lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu