Liegums uz auto

Liegums uz auto - jautājumi un diskusijas

nezinu, kas konkrēti ir ZTI liegums, bet jebkādas darbības ar auto nav veicamas, ja ir nenomaksāti sodi vai liegumi... Nē nevar iziet, Tev jādodtas pie ZTI un tad viņš ja būsi apzinīgi maksājis Tev dod atļauju rakstiski, ka vari iet TA. Aizliegtas darbības kuras saistītas ar a/m īpašnieka maiņu? Var. Jāvienojas ar piedzinēju, kas dod rīkojumu tiesu izpildītājam iesniegt attiecīgu informāciju CSDD. Arī pastāvot ZTI aizliegumam tehnisko skati var iziet. kamēr nav reģistrēts, var, bet ja datu bāzē- tad "selavī´´. ··· Liegums uz auto: Vai auto var iziet apskati, ja ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
ar atsleedzinju uz 17. 3 veidos.
nu, ja VID uzlicis, VID arii nonjems ;) bez VID zinjas iisti nelidzees pat saveejie CSDD. neviens ar savu karjeru/pakalju neriskees.
"Capone pat nesodīja savus parādniekus tik drakoniski."
Bet pat Caponi iesēdināja tieši par formāliem pārkāpumiem nodokļu sfērā:)
Samaksājot nodokļus. Parsudzot lemumu. Ja ne tad maksatnespeja ar savu adminu un vismaz kk izvilkt ara. konkretak vajag situacijas razkladu. Ir varianti ··· Liegums uz auto: Kā var noņemt VID uzlikto ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Liegums visām darbībām (9)
Vai tiesu izpildītāja uzlikts liegums visām darbībām automašīnai var tikt kvalificēts kā "apķīlāts", jeb tas tomēr ir kas cits? Manā adījumā "apķīlāts"būtu izdevīgi, tomēr gribu zināt kā ir patiesībā. Jā un ...
Neko nevar saprast, kas te rakstīts... :(

1) apķīlāts - darbība;
2) liegums - sekas.

Kas ir tas, ko vēlies uzzināt?
Liegums,nozīmē,ka mašīnu nevari pārdot,vai ieķīlāt.Braukt vari,tehniskā arī jābūt un nodokļi arī jāmaksā.Tiesu izpildītājs taču apskaidroja? Ja ir liegums veikt darbības ar automašīnu, tad arī tehnisko apskati nevar iziet. Jā, tas ir apķīlāts, citādi tiesu izpildītājam nav pamata liegt darbības ar personīgo īpašumu. Ja iesaistīts ir tiesu izpildītājs, tad skaidrs, ka īpašniekam ir darīšana ar parādu piedzinēju, kurš atsavina īpašniekam mantu, ar kuru iespējams norēķināties ar kredītdevēju. Ja nevari pieraadit, ka auto ir izmantots tikai un vieniigi saimnieciskajaam darbiibaam, tad dienesta auto nodoklis bus jaamaksaa, ja auto ir kaut 1m ir izkustejies pa sho laiku. ··· Liegums uz auto: Liegums visām darbībām lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu