Laulības šķiršana pie notāra

Laulības šķiršana pie notāra - jautājumi un diskusijas

Vai var šķirt laulību pie notāra? (6)
Vīrs ārzemnieks, (nav ES piederigais), laulība noslēgta Īrijā, tur arī dzīvo. Kopīgu bērnu nav, mantas nav, gadu nedzīvojam kopā, man jau cita ģimene, Vīrs ar mieru parakstīt un atsūtīt visus dokumentus ko vajag. Es dzīvoju Rīgā.Viena, bez...
Sveika Maribella! man izdevās sarunāt,nav problēma. arī manā gadījumā vīrs bija ārzemēs,atbrauca tikai uzlikt pedējo parakstu. Divus gadus atpakaļ klātienē pie notārs maksāja 184€. Tavā gadījumā, domāju, ka var šķirt ar nelielām piemaksām.
Bet vienkāršāk ir uzzvanīt jebkuram notāram un precizēt.
Ak jā, mēnesis būs jāgaida. Jā,var. iesniedz,samaksā un pēc mēneša abi atbrauc parakstities. Karina> Otrādāk - vispirms abi parakstās pie notāra un tad pēc mēneša notārs var izšķirt laulību. Tad viņš var nebraukt pakaļ apliecinājumam, ka laulība ir šķirta. ··· Laulības šķiršana pie notāra: Vai var šķirt laulību pie... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Laulības šķiršana ar notāra palīdzību? (22)
Vai viss ir tik vienkārši?
Ja pirms tam abas puses jau ir vienojušās, tad ļoti vienkārši.
Divas vizītes ar mēneša intervālu un esi izšķīries.
Bez otrās jāiet uz tiesu. Mazliet "jautrāks" pasākums. menesis tiek dots tapec, ka tu vai otra puse var apstriidet lemumu. ja neviens neliekas zinis, škjiršanas pec menesha stajas speka un tev dod dokumentu. domaju, ka velak ar var sanjemt un nav saprotams, par kadiem grabekljiem ir runa. A bez tās otrās nekādīgi nevar? (c)
otraja reize sanjem škjiršanas dokumentu. ja tev to nevajag, tad arii var. bet tad kada jega škjirties? ka saka, bez bumažki ti ka tur bija, a s bumažkoj čelovek.

ja nav kopiigi iipashumi un mazgadiigi berni, pasaciens nav dargs. vienošanas domata ne vardos, bet atkal papiira. bet nu ir, protams, tadi, kuri saruna vardiski un tad vel tiesajas.
Ja par visu vienojas, tad ir vienkārši. Samaksā un miers:) ··· Laulības šķiršana pie notāra: Laulības šķiršana ar notāra... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Šķirt laulību pie notāra, ja otra puse nepiekrīt? (6)
Ir rakstīts ka pie notāra var šķirt laulību uz abu pušu iesnieguma pamata. Bet ja otrā puse nepiekrīt doties pie notāra? Tad šķirt laulību var tikai ar tiesas palīdzību? Vai tomēr pastāv iespēja iesniegt prasību pie notāra no vienas puses?
Muļķības, izšķīros ar pirmo reizi un tas ilga tikai 35 minūtes..... Tikai tiesa, pie notāra savstarpēji vienojoties Tev tikai caur tiesu. Ja gribi, lai šķir ātrāk tiesā, bet salabšanas laika - vēlams, lai vari pierādīt, ka atsevišķi dzīvojat jau kādu laiku (jo ilgāk, jo labāk). Nemaz nav vērts iet pie notāra, kamēr abas puses nebūs vienojušās šķirt laulību bez pretenzijām vienai pret otru. Tikai un vienīgi tiesa...palaimēsies, ja šķirs ar pirmo reizi, bet praksē jau tā nenotiek. Bēdīga piebilde - nereti laulību šķirot caur tiesu paiet vairāki gadi. ··· Laulības šķiršana pie notāra: Šķirt laulību pie notāra, ja... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu