Laulības šķiršana ārzemēs (ārvalstīs)

Laulības šķiršana ārzemēs (ārvalstīs) - jautājumi un diskusijas

Vai var šķirt laulību pie notāra? (6)
Vīrs ārzemnieks, (nav ES piederigais), laulība noslēgta Īrijā, tur arī dzīvo. Kopīgu bērnu nav, mantas nav, gadu nedzīvojam kopā, man jau cita ģimene, Vīrs ar mieru parakstīt un atsūtīt visus dokumentus ko vajag. Es dzīvoju Rīgā.Viena, bez...
Sveika Maribella! man izdevās sarunāt,nav problēma. arī manā gadījumā vīrs bija ārzemēs,atbrauca tikai uzlikt pedējo parakstu. Divus gadus atpakaļ klātienē pie notārs maksāja 184€. Tavā gadījumā, domāju, ka var šķirt ar nelielām piemaksām.
Bet vienkāršāk ir uzzvanīt jebkuram notāram un precizēt.
Ak jā, mēnesis būs jāgaida. Jā,var. iesniedz,samaksā un pēc mēneša abi atbrauc parakstities. Karina> Otrādāk - vispirms abi parakstās pie notāra un tad pēc mēneša notārs var izšķirt laulību. Tad viņš var nebraukt pakaļ apliecinājumam, ka laulība ir šķirta. ··· Laulības šķiršana ārzemēs (ārvalstīs): Vai var šķirt laulību pie... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Šķiršanās Krievijā (5)
Mans vīrs Krievijā šķīra laulību ar mani, man atnāca tiesas lēmums, ka esam šķirti, bet migrācijas dienestā man to lapeli neņem pretī, saka, ka, pašai jāsniedz tiesā šķiršanās. tā varētu būt?
Krievijas tiesas lēmuma notariāli nostiprinātu tulkojumu iesniedzāt ? drošības pēc apprecies un vēlreiz izšķiries pati :DDDDD Cerams. Drošības sajūtai labāk iesniedz pati Vīrs ir Krievijas pilsonis? ··· Laulības šķiršana ārzemēs (ārvalstīs): Šķiršanās Krievijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu