Konkurences ierobežojums darba tiesībās

Konkurences ierobežojums darba tiesībās - jautājumi un diskusijas

Konkurences ierobežojums (non solicitation) (13)
Kā vienojaties par šo jautājumu? Piem., darba devējs - darba ņēmējs. Parakstot līgumu, kurā paredzēts konk.ierob. - jāatrunā, kāda būs kompensācija periodā, kurā neļauj darboties konkrētajā jomā. ““Uzņēmuma līgumu““ gadījumā , kur tiek...
"““Uzņēmuma līgumu““ gadījumā , kur tiek sniegts serviss, tāds punkts nav atrunājams. " - kā nav - ja abas puses piekrīt līguma nosacījumiem, var atrunāt dajebko. Drīzāk tieši ņemot darbinieku tik plaši jēdzieni kā "nedrīkst darboties konkrētajā jomā" var nebūt iespējami dēļ dažadiem darbinieku aizsardzības likumiem.

Parasti jau ir konfidencialitātes līgumi, ja negrib uzņēmuma noslēpumus palaist pasaulē - tie netraucē darboties konkrētā jomā, bet ierobežo "kopēt" kaut kādas darbības. Bet, ja tev tas ar ko uzņēmums izceļas tirgū ir tā vienkārši nokopējams un atkārtojams, tad tam nekāda lielā vērtība tāpat nav, lai baigi censtos nosargāt vai vispār būtu jēga mēģināt nosargāt - ļoti līdzīga situācija kā ar patentiem.
Tas viss ir fufelis, jo kā un kas pierādīs, ka darbojies konkrētajā jomā??? Strādā pie konkurentiem??? Jā , strādāju, bet par apkopēju, vai sagādnieku utt. bet ne par programmētāju. Uztaisīja līdzīgu programmatūru ?? Nu bet līdzīgu, ne tādu pašu, tātad citu !!! Dziesmas arī šad tad ir līdzīgas ... nu tad tiesā, uz 10 gadiem tiesas process ... neko nepanāks. man ir bijis tā, ka es sniedzu ārštata darbinieka pakalpojumus un ne reizi vien šāds bija viens no līguma punktiem. apkārt tādiem uzņēmumiem ar lielu līkumu. Zinu ka ir čakars apdrošinātājiem mainot brokeru, bet parasti labs darbinieks tiek pārpirkts, firmas pašas vienojās. es nevēlos te tarkšķēt par to, tu saproti? ··· Konkurences ierobežojums darba tiesībās: Konkurences ierobežojums (non... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu