Invaliditātes grupas

invaliditātes grupas foto attēls

Invaliditātes grupas - jautājumi un diskusijas

Vai otrās grupas invalīda bērns grib ēst mazāk? Vai tad tev svešam bērnam spiež maksāt?Varbūt esi galvas invalīds? Ja mācēji sagādāt bērnu, maksā vien. Un neaizmirsti, ka pat pilna apmēra alimenti tikai tāds štrunts vien ir. Tev laikam pat prātā neienāk, ka bērns prasa ne tikai materiālo, bet arī morālo ieguldījumu, un to tie tavi nieka 111 eur nekad nespēs nosegt. 1) ir jāmaksā, invaliditāte nosaka tavu valsts pabalsta izmēru nevis maksājumus trešajām personām
2) ja ienākumi neļauj, tad valsts maksās tavā vietā un vēlāk piedzīs, gadījumā ja ienākumi palielināsies vai parādīsies kāds īpašums, pret kuru vērst piedziņu...
Dīvaini,ka nav jautājums-"vai invalīds drīkst radīt bērnu?" ...... Nu jau bērns ir un ēst,ģērbties un skoloties vajag.....tā ka nav ko ņaudēt,bet palīdzēt bērnam aug ··· Invaliditātes grupas: Vai otrās grupas invalīdam... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kaulu vezis pirma stadija, vai pieskir invaliditates grupu? (4)
Radiniecei atklats kaulu vezis, pirma stadijaa. Vai vinai pienaktos invaliditates grupa? Paldies!
piešķir ,ja ārsts pareizi noformē dokumentus iesniegšanai VDEĀVK,vajag tikai uzņēmību un nenolaist rokas Nē. Diemžēl...nē. ...mūsu valstī,pat ar 4 stadiju,jānodzīvo 6 mēn un tikai tad piešķir invaliditāti :( ··· Invaliditātes grupas: Kaulu vezis pirma stadija, vai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai 2. grupas invalīds var piereģistrēties un kļūt par pašnodarbinātu personu? (4)
Vai 2. grupas invalīds var piereģistrēties un kļūt par pašnodarbinātu personu? Ja vēlamais saimnieciskās darbības veids ir rokdarbu ražošana un pārdošana?
Var, uzreiz reģistrējoties kā patentmaksas maksātājam, grāmatvedība mazāka, gada deklarācija nav jāsniedz un pie šobrīd noteiktā 50 eiro minimālā nodokļa arī finansiāli izdevīgāk. Protams,ka var.Es personīgi pazīstu kurpnieku,2 grupas invalīdu,kurš ir reģistrējies un strādā jau daudzus gadus. Vajag izsvērt visus par un pret, vai pietiks ieņēmumu lai maksātu nodokļus!
Līdz kādiem dažiem tūkstošiem ienākumu nemaz nav vajadzīgs reģistrēties. Ja tikai niekosies ar adījumiem tad nav vērts reģistrēties. Ja jau ražošana, tad skaidra lieta, ka vajag. Daudz izdevumi, lieli apjomi, iekārtas telpas, strādnieki - vesels SIA sanāk.
kāpēc lai nevarētu? ··· Invaliditātes grupas: Vai 2. grupas invalīds var... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai par epilepsiju dod invalitati un kadu grupu? Vai es varu but savam bernam ,ka kopeja ? (9)
Labdien,kad meitina piedzima dzemdibu nama daktre teica,ka manam bernam galva ir vezis. Aizgajam pie daktera neko neatrada. Kad berninam bija 7 menesi vina man pati sevi nevareja noturet,kad rapoja labo kaju nevareja pievilkt klat. Saka...
JUms jāatņem mātes tiesības,jo tā vietā, lai grieztos pie ģimenes ārsta,jūs ģenerējat tēmas oho. Ak, Jēzus māte!!! Citēju:"..un katru dienu mes mainam biksites,jo no vinas nak tada specifiska smaka." Izrādās, ka ir arī tādas, kuras katru dienu biksītes nemaina! 8 (astoņus!!!) gadus no mutes nāk smaka...Kuda mir katitsja! Pirmkārt ir dīvaini dot bērnam jebkādas zāles uz savu galvu.
Otrkārt ģimenes ārsti neizklausās arī diezko normāli.. ja jau nevar konketizēt neko..
Pie speciālistiem ģimenes ārsti nav sūtījuši?
Ja ir aizdomas par epilepsiju tad jādodas pie neirologa- bet vajag ģimenes ārsta nosūtījumu.
Iesaku vērsties pie dakteres Vizmas Meikšānes- viņa ir gan pediatrs, gan neirologs- ļoti atsaucīga, zinoša un ar lielu pieredzi.
Tiesa, neliekas ticami un negribētos ticēt, ka jūs 8 gadu laikā neesat izstaigājusi vairākus ārstus ar tādiem simptomiem..
Nemociet bērnu un sevi, bet rīkojieties..
Izskatās, ka jautātāja jau pagaisusi tālēs zilajās un diezin vai atbildes ieraudzīs, ja nu vien ar citu niku te atrodoties. Ļoti žēl, bet izskatās, ka pa šiem astoņiem gadiem bērna labā darīts praktiski nav nekas- secinu no rakstītā! Uz savu galvu dot zāles??? Kur prāts! Fiksi sameklēt labu pediatru, nepieciešama kārtīga izmeklēšana! Ja nevar citādi - brauciet, zvaniet, bērnu slimnīcā taču jābūt poliklīnikai - tur speciālisti ir! Nabaga bērns! Dariet taču kaut ko! Jūs taču esiet māte! Meklējiet citus ārstus, neliecieties mierā, kamēr nav skaidrs, ar ko meitiņa slimo un kā to ārstēt! ··· Invaliditātes grupas: Vai par epilepsiju dod... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Invaliditātes grupas piešķiršana - cik ilgi jāgaida atbilde? (2)
Cik ilgi jūs gaidījāt atbildi no komisju?
Piezvaniet un atgādiniet par sevi savam inspektoram soc.nodaļas , var būt gaidīšana līdz 2 mēnešiem. Es gaidīju vairāk par mēnesi,bet tā arī neko nepiešķīra. Izrādās,vajag pus gadu intensīvi ārstēties,apmeklēt vēl vairāk speciālistu un tad tikai var cerēt uz grupu. Varbūt kādam bija jādod kukulis? ··· Invaliditātes grupas: Invaliditātes grupas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
aizejiet uz valsts ārrstu komisiju...sēž pidarstiskas vecenes ...grupu nedos pat ja nav kaju vai roku.. ja tā ietekmē darbspējas, tad laikam pēc jaunā likuma var gan. MK noteikumi nr. 805 no 23.12.2014. http://likumi.lv/doc.php?id=271253 jap Var. Brohiālā astma nav slimība ar kuru var dabūt grupu. ··· Invaliditātes grupas: Vai ar bronhiālo astmu var... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Invaliditāte vēža slimniekam pēdējā stadijā. (16)
Labdien. Man šogad atklāja vēzi jau 4. stadijā ar metastāzēm pa visu ķermeni.Ģimenes ārsts iesniedza pieteikumu invaliditātes grupai.Uz kādu invaliditātes grupu es varu cerēt?
Nekavē laiku šeit, ātrāk dodies uz DEĀK...uz priekšu!!!Visas adreses ir atrodamas internetā...Jāņem no VALSTS visu kas pienākas. To protams nosaka ārstu komisija.
Vai pirmā grupa vai otrā grupa.
Viss atkarīgs no tā ,ko ģimenes ārsts un speciālists nieru jautājumos sarakstīja dokumentos,no analīžu un citu uzskatāmu izmeklējumu rezultāta.Viss būs kārtībā,dabūsiet gan grupu ,gan uzlabojošas terapijas. VDEĀVK ir saprotoši ārsti un smagos gadījumos nav jāgaida ilgi ,apm 1 mēn.,protams ,ja ir iesniegti visi vajadzīgie dokumenti. Noteikti 1 grupa.....tur citu variantu nav.
..
vai tad dakteris to vissu nepasaka...taada situaacijaa? Ja ssitais nav...."jocinnss" te....:( ··· Invaliditātes grupas: Invaliditāte vēža slimniekam... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kādu vēl invaliditāti !!!??? Konstantīns Čerņenko ar visu šito vainu bija kodollielvalsts vadītājs!!! Tiesa gan, ne ilgi..... Jā, ja šis sindroms ir izteikts. ··· Invaliditātes grupas: Vai pie plaušu emfizēmas var... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kāda invaliditātes grupa? (23)
Man bija 3.grupa uz gadu ar muguras problēmām.Tagad pa gadu veselība pasliktinājās nāca klāt vēl vienas gūžas koksartroze,Tātad divas diagnozes M47.2 un M 16.1 un iedeva 3.grupu,kaut tanī funkcionālo spēju tabulā visu uzrādīju kā lielas...
Protams, ka ir jāraksta pretenzija. Bet tas visticamāk, neko nedos... VDEaK ir tā iestāde, kas vairāk cenšas kaut ko atņemt, nepiešķirt ut.t. Un ja kāds jau ir devis slēdzienu par 3.grupu, Tu vari kaut vai rāpot, lēmumu viņi nemainīs... Pretenzijuas sūtīšana e-pakalpojumos ir bezmaksas. ja tas nelīdz, tad var tiesāties, bet tā ir ņirgāšanās par slimiem cilvēkiem... Tagad ar tām grupām ir ļoti neizprotami un sarežģīti- pateicoties treknajiem gadiem, kad tās varēja nopirkt pa naudu un uz mūžu, bet cilvēks bija vesels! Tagad, tie, kam tā vajadzīga, maksā par to. Grupā vesela ārstu plejāde izpēta katru Tavu rtg, kompjūteru, ārstējams, darba spējīgs....utt. Vari mēģināt, bet neticu, ka uzvarēsi šai kaujā! Atbildot uz konkrēto pēdējo jautājumu: nepamēģināsi- neuzzināsi.
Pilnīgi neko par procesa nezinu, bet, ja Tev ir laiks un enerģija, un domā, ka Tev ir taisnība, un ir paredzēta tāda iespēja kā pārsūdzēšana, tad kāpēc to nedarīt? Manam tēvam bija 2.grupa- tur bija diezgan daudz sīku, viņam būtisku prioritāšu kādas nekad nav 3.grupai.
Divas trešās grupas nesummējas.Koksartroze vispār ir operējama. Ģimenes ārstu var mainīt, ja nepatīk. ··· Invaliditātes grupas: Kāda invaliditātes grupa? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Invaliditātes grupas apstrīdēšana (11)
Vai kāds varētu pateikt vai ir kāda iestāde kur varētu apstridēt invaliditātes grupu…Man te kaimiņš ar divām galvas trepanācijām,epilepsiju,kreisā puse nedaudz atrofēta,vīrietim nav ne garšas,ne smaržu sajūtas bet iedeva tik 3.grupu uz...
Invalidates Likums 9.pants. Administratīvo aktu apstrīdēšana un pārsūdzēšana
Valsts komisijas amatpersonu izdotos administratīvos aktus vai faktisko rīcību var apstrīdēt Valsts komisijas vadītājam. Valsts komisijas vadītāja lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Lēmuma apstrīdēšana un pārsūdzēšana neaptur tā darbību.

Latviski sakot Aarstu Komisijas Vadiitajam...tad taalaak Tiesaa...
No 2015. gada 1. janvāra personām no 18 gadu vecuma līdz valsts vecuma pensijas piešķiršanas nepieciešamajam vecumam izvērtē funkcionālos ierobežojumus un tā pakāpi, nosaka darbspēju zaudējumu procentos un:
-ļoti smagā invaliditātē, nosakot I invaliditātes grupu-darbspēju zudums 80-100 procenti;
- smagā invaliditātē, nosakot II invaliditātes grup –darbspēju zudums 60-79 procenti;
-mēreni izteiktā invaliditātē, nosakot III invaliditātes grupu –darbspēju zudums 25-59 procenti.

Neesmu specialiste shai jautaajuma..bet visu izsaka darba speeju zaudeejums...man liekas, ka garshas, smarzhas zaudeejums iipashi darba speejas neietekmee....ja cilvis veel iet un kustas, ir abas rokas , abas kaajas, tad laikam augstaakaa grupa nespiid....
Vispirms nomainīt ģimenes ārstu. Neviens nav piesiets pie viņiem Lai noteiktu invaliditātes grupai atbilstošus darba spēju zudumus ir jāaizpilda vairāki dokumenti. Viens no tiem ir jāaizpilda pašam invalīdam. Varbūt tajos dokuments nebija veselības problēmas aprakstītas pietiekoši smagi, lai pareizi to novērtētu. Labāk izvērtēt kritiski, bet ne uzkrītoši pārspīlēt, kad pats raksta savus veselības traucējumus. Bet apstrīdēšanas kārtību jau pareizi uzrakstīja Lele. "Vispirms nomainīt ģimenes ārstu. "
Cik vienkārši. Tikai pamēģiniet ar tādu slimību buķeti atrast ārstu, kurš ņems. Visiem tak pilns ar pacientiem.
··· Invaliditātes grupas: Invaliditātes grupas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu