ID karte

ID karte - jautājumi un diskusijas

Anglijā pazaudēta ID karte (1)
Ja ciemojoties, Anglijā pazaudēta ID karte, tas kādā iestādē jāziņo?
Ziņosi, kad iesi vēstniecībā pēc atgriešanās apliecības vai jau Latvijā PMLP jaunu dokumentu formējot. ··· ID karte: Anglijā pazaudēta ID karte lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai ID karte ir alternatīva pasei? (13)
Vai ID karti var izmantot pases vietā? Kur tā der, Kur neder? Redzēju, ka lietuvieši izmanto Austrijā nevis pasi, bet ID karti. Tā var aizstāt pasi ārpus LV vai nevar? Ko ar to driikst un ko nedriikst? Vai tā ir obligāti jāizņem?
...jaa , un tie "ccipsi ausee" buus ar GPS. Un attieciigaas iestaades VISSU redzes uz datora ekraaniem. Nu..kur vazaajies, ko dari, cik esi paraadaa utt :))Peec kaadiem gadime 50, ja viss ssitentaa turpinaasies. ...der-der,vecmāmiņ!!! :))) dokumenti kļūst aizvien kompaktāki! drīz,laikam būs tikai čipi,iesisti ausē :)))))))))))) Elektroniskā identifikācijas karte (eID) ir personu apliecinošs dokuments, kas apliecina tā turētāja identitāti un tiesisko statusu. Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā, kā arī Melnkalnē un Horvātijā.

Valstu saraksts, kurās Latvijas pilsoņi ceļošanai var izmantot personas apliecību:

Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehijas Republika
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Īslande
Itālija
Kipra
Apvienotā Karaliste (Lielbritānija)
Lietuva
Lihtenšteina
Luksemburga
Malta
Melnkalne
Nīderlande
Norvēģija
Polija
Portugāle
Rumānija
Serbija (uzturoties līdz 90 dienām)
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Šveices konfederācija
Ungārija
Vācija
Zviedrija


Nē, tā nav obligāti jaizņem! :)
tak Vācijā neviens pasi vispār nenēsā, to ņem tikai ceļošanai, tad kāpēc nederēs Tava ID? Vienlīdzīga pasei. Der gan bankās, gan valsts iestādēs. ··· ID karte: Vai ID karte ir alternatīva... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ceļošanas dokumenti ceļojot uz Horvātiju (6)
Vai dodoties un Horvātiju, obligāti jābūt pasei vai der arī ID karte?
Ceļojot pa Horvātiju gar Adrijas jūras piekrasti, visticamāk iebrauksii arī Bosnijā un Hercegovīnā, kas nav nav ES sastāvā, un tur jābūt PASEI. Drošāk gan pase , nebūs problēmu ne uz vienas robežas. Latvijas ārlietu ministrija apgalvo, ka: "Personas apliecība. Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Apvienotajā Karalistē (Lielbritānijā), Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā." ID karte der,biju ar to gan Horvātijā,gan tikko Austrijā Pretrunīga informācija par to BiH gabaliņa šķērsošanu braucot uz/no Dubrovniku. Oficiāli izskatās EU pilsoņi var šķērsot ar ID. Protams, ja grib dziļāk BiH, tad vajag pasi. ··· ID karte: Ceļošanas dokumenti ceļojot uz... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu