Fiziskas personas datu aizsardzība

Fiziskas personas datu aizsardzība - jautājumi un diskusijas

Kādus personas datus aizsargā regula starp pakalpojumu sniedzēju un klientu ? (21)
Vai klients var saņemt informāciju – pakalpojumu sniedzēja darba telefona numuru , darba pienākumu aprakstu? Viss tiktu izmantots tikai savstarpējai komunikācijai un darba pienākumu veikšanai. Kāda informācijas slēpšana ir samērīga un...
Kā jau viss Lv ir pārspīlēts. Kad Lv strādāju man bija jāraksta klientam stingrās uzskaites kvīts. Klients grib dod datus, bet ja negrib tad nedod. Tādos gadījumos dusma parauj, vienkārši uzrakstu ko darīju, cik samaksāja un bez vārda, uzvārda, personas koda un bez adreses atdevu, lai iet kur grib. Nevar jau zināt kāds putns ielidojis - varbūt kāds no VIDa vai kāds žurnaļuga kompramātu meklē. "Ja nemaldos tad darba pienākumu aprakstu mierīgi var atrast netā."

Nevar vis, privāts uzņēmums var un vairums to arī raksta paši savus līgumus un attiecīgi arī darba pienākumus.
Tos gatavos izmanto tikai tie, kam slinkums savus rakstīt.
Šādu informāciju tu vari prasīt tikai personai ar ko slēdz līgumu. Tā kā runa ir par SIA, tad tā ir juridiska persona - SIA. SIA x vai nu rok vai nerok grāvjus, bet ar ko tieši nodarbojas šīs juridiskās personas algotie darbinieki, kādi ir viņu amata pienākumi utt. vairs nav tava kompetence.

Ideja tanī visā sekojoša: ja tev būs informācija par konkrētiem cilvēkiem tev parādīsies iespēja "diskriminēt" ne tik kvalificētos, gados vecos utt. jo tavu izvēli noteiks konkrēta indivīdi īpašības, bet tā darīt mūsdienu EU nav pieņemami.
Sāciet ar to, ka pārskatiet nevis regulas, bet līgumu ar pakalpojuma sniedzēju - konkrēti kādus pakalpojumus un kādā kvalitātē paredzēts jums sniegt. Ja neapmierina pakalpojums - rakstiska pretenzija par slikto pakalpojumu pakalpojuma sniedzējam. Nākamais solis - lauziet līgumu un izvēlieties citu pakalpojuma sniedzēju. Un iesaisties PTAC "ja darbniekus koordinētu un darbs notiktu, nebūtu šī posta." - tas tev nedod tiesības jaukties uzņēma vadības procesos. Savu neapmierinātību tev ir iespēja paust laužot līgumu un izvēloties citu pakalpojuma sniedzēju. ··· Fiziskas personas datu aizsardzība: Kādus personas datus aizsargā... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ko darit ja svess cilveks izlicis manu personigo video interneta? (11)
ko darit ja svess cilveks izlicis manu personigo video interneta?
Paraadi to video, paskatiisimies un tad spriediisim taisnu tiesu,...a kameer nav taa materiaala, nav te ko daudz spriedeleet! :D tas tacu i-nets!
cik reizes es savas fotografijas esmu redzejusi ar citiem vardiem,,,lai tacu cilveki dara ko velas.
tatad patiku,,,
tikai jabut idiotam- lai satiekoties neatskirtu personas,,,
Stop..
1) Vai "sveišais" cilvēks patiešām ir nepazīstams hakeris, kas ielauzās tavā neaizsargātajā datorā, nospēra video un nopublicēja internetā, vai arī tas ir pazīstams, bet nevēlams personāžs, kurš bez piekrišanas ir kaut ko publicējis?
2) Visos sociālajos utt portālos citu cilvēku ievietoto saturu var reportēt uzturētājam - paskaidrojot, kas ir kas. Ja tu negribi, lai video paliek, tad to ir jādara.
3) Ja tiešām ir ielaušanās, datu zādzība, tad policjā jāvēršas - manuprāt, mums tagad ir arī kibernoziegumu nodaļa (kaut gan tie frukti bikīt citā virzienā laikam darbojas).
Bikses nost un pa purnu. Faktus galdā! Ja tas ir ārzemju pornosaits, tad neko neizdarīsi. Ja nē, tad jāskatās pēc video kvalitātes.. pagaidām nevar saprast vai kāds to vispār gribēs skatīties. ··· Fiziskas personas datu aizsardzība: Ko darit ja svess cilveks... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Videonovērošana skolas tualetēs (13)
Sveiki! Cik likumīgi, no skolas puses, ir uzstādīt videonovērošanu skolas tualetēs??? Kā ar personu datu neaizskaramības likumu? Un no ētiskā viedokļa?
Es esmu par Video kameraam visur sabiedriskaas vietas.

Un neviens neseezj un neblenzh tajaas kameraas 24h 7 dienas nedeeljaa. Video ieraksti tiek iznjemti un skatiiti, tikai tad, kad kas noticis. Un ar video kameraam var pieradiit agraak vispaar nepieraadaamas pretlikumiibas.
Tradicionāla sīkāko iekaustīšanas (paspīdzināšanas) un reketēšanas vieta, attiecīgi jautājums par likumību rodas tikai "reketieru" vecākiem. varu tikai komentēt no ētiskā viedokļa. likumu par šo es neparzinu. ko es zinu ir tas, ka ikvienam homo sapiensam ir jadod kaut nedaudz, bet personiskā telpa. es negribu sekot tualētē un rakāties izmantots papīros. ja tas viss ir tik tālu, ir palaists garām jau pirms tam.
es negribu, lai bērnu tualetēs ir video kameras. tas jau ir kaut kāds neprāts.
acīmredzot, tam ir pamatots iemesls... un vecākiem tā ir tikai drošāk un mierīgāk.. ko tualetēs dara? Visu iespējamo, spaisa pī´pēšanu ieskaitot... Ir tiesības uzstādīt kameras vietās, kas neaizķer godu un cieņu, piemēram, pie izlietnēm, bet ne pie pisuāriem vai klozetu kabīnēs. Jāskatās atejas plānojums. Ja kaut kas liekas absurdi, tad var rakstīt vēstuli skolas direkcijai paskaidrot katras tualetes kameras izvietojuma pamatojumu, un tad ar to jau var vērsties pašvaldībā. ··· Fiziskas personas datu aizsardzība: Videonovērošana skolas tualetēs lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko domājat par novērošanas kameru datu publiskošanu Rīgas Satiksmes transportā? (16)
Tagad Rīgas Satiksmes transportā ir uzsākat salona novērošanas kameru datu publiskošana monitoros, kas atrodas autobusos vai tramvajos. Man grūti izteikt vārdos, cik tas liekas absurdi - publicēt novērošanas kameru informāciju...
Tev dereetu aiziet pie psihologa, vismaz . Iespeejams, tev kaut kaada vajaashanas maanija vai kas sakaraa ar muusdienu personas datu aizsardziibas absurdajiem noteikumiem. Tev bail, ka potenciaalaa bruute ieraudziis tevi tramvajaa, kaut arii esi pozicioneejis sevi kaa glauna autinja iipashnieku, kas nelieto sabiedrisko transportu? Meliem iisas kaajas!:) Un tās kameras kas filmē uz ielām/katra stūra tevi neuztrauc? Nu tāda tagad dzīve.... visus pieskata kā mazas bērnus, bet bērniem skolās pat tualetēs liek kameras:) Vecie čekisti gan jau tagad aiz skaudības nezin kur liekties, viņiem tādu iespēju totālai kontrolei nebija. mazliet pacietības un būs arī čips aiz ādas kā sunim un atteikties tādu sev implantēt nevarēsi. un viss tikai un vienīgi cilvēka paša labā, drošība utt.
tad šādas lietas liksies maznozīmīgas. bet viss pamazām un lēnām, kā varīt dzīvu vardi, lai nešūmējas. lēnām un ar pacietību.
puse taas kameras var mieriigi salikt feikaas, jo cilveki, kaa ierauga kameras, saak pavisam citadi uzvesties. Ir pat lloti ok. Tas pats attiecaas arii uz autobusu vadiitaajiem - kaa vinnus saak filmeet, ne paarsniedz aatrumu, ne piipee braucot , ne mobiilo vairs lieto.Paarbaudiits tiessi mnaa darbaa.
Taadi laiki , un taa ir viena no metodeem, kaa disciplineet cilveekus sabiedriskaa telpaa.
Un kameras nepatikai tikai tiem, kas ir pieradussi buut siveeni sabiedriskaas vietaas, transportaa utt.Dabiski, ka nepatiik, ka piegriezz skaabekli .
Forši! Pašam nav jānopūlas ar selfijiem. Un cik garnadžus šādi var pieķert. ··· Fiziskas personas datu aizsardzība: Ko domājat par novērošanas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu