Dīkstāves pabalsts

Dīkstāves pabalsts - jautājumi un diskusijas

Pabalsts (15)
Citi strādā, citi maksājuši nodokļus, bet nesaņem dīkstāves pabalstu. Tiek atbalstīti uzņēmēji un darbinieki, kuri saņēmuši aplokšņu algas. Tos miljardus visiem nāksies atmaksāt. Vai atbalstāt valdības lēmumu par dīkstāves pabalstu un...
Vai tad nav tieši otrādi, maksā tiem, kas maksājuši nodokļus! Maz, bet tomēr! Savukārt, aplokšņu saņēmēji un pašnodarbinātie (ar mazu mēneša ienākumu) nesaņem neko. Lai vai kā, nedrīkst atstāt cilvēkus bez līdzekļiem, nav īstais brīdis. Ir runas par t.s. helikoptera naudu. Katram. Vai tad miljards ir liela nauda. Visi sen jau aizmirsuši par 1,5 mlrd par dienvidu tiltu, tāpat aizmirsīs covida mlrd.
Nu un autoresprāt bez naudas palikušos nomērdēt no bada vajadzēja?
Jau sen tautas dižgari teikuši- virs zemes nav taisnības, dūrē tik spēks
uz valsti paljauties nevar, es pat neiedziljinos atteikumos, iemeslos, utt. gan tiem, kuri rikojas slikti, viss naks atpakalj.
tieši tapec ir japrot vairak par vienu iemanju un japelna nauda ar to, ar ko konkretaja mirklii vai, kaut parkus tiriit :) jo ja cilveks no darba nebaidas, kumosiņš maizes vinjam vienmer bus.
Silei pietuvinātās firmas nokāš krējumu, pārējie noskatās. Nez, kā beidzās ar azartspēļu biznesu-tiešām pabalsta? Par azartspēļu biznesu. Nevajag aizmirst, ka no azartspēļu nodokļa barojas arī valsts budžets, un naudas tur nav mazas. Un nevajag aizmirst, ka spēļu zālēs strādā cilvēki parastie, kuri vienkāŗsi dara darbu, lai nopelnītu sev maizei, viņiem šobrīd ir dīkstāve.
Tiem, kas bļauj, ka viss ir slikti un nepareizi, vajadzētu kādreiz vairāk iedziļināties jautājumos no visām pusēm nevis tikai no vienas.
··· Dīkstāves pabalsts: Pabalsts lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu