Aizdevums

Aizdevums - jautājumi un diskusijas

ja atdeva tumšā astūrītī bez pierādījumiem, nu tad sorre, nākošreiz dod gaismā ar pierādījumiem. Vispirms ir mantojums jāpārņem un tad var kaut uz tiesu iet, kas tur nesaprotams? Bet par tiem tumšajiem kaktiem nelīdzēs, ja nevar pierādīt, tad maksā vēlreiz. Var atgūt, ja vien ir kādi pierādījumi aizdevuma izsniegšanai.
Manto visas saistības gan finasiāli pozitīvās gan negatīvās...
Var, bet vispirms ir jānokārto visas mantojuma lietas. Var arī atteikties no kādām lietām, parasti to dara ja aizgājējs pats ir kādam parādā lielas un grūti pavelkamas lietas. Bet tas aizdevuma papīrs vispirms notāram jāuzrāda. Katrā gadījumā kamēr nav mantojuma apliecinošu dokumenta mantotājam, var iepauzēt ar tiem maksājumiem. Ja tāda dokumenta nav, tad var sūtīt pa skuju taku. Bet par tiem tumšajiem kaktiem nelīdzēs, ja nevar pierādīt, tad maksā vēlreiz...
Katru dienu nāks klāt vel kāds aizdevējs un stāstīs par koferiem. Visiem centīsies atmaksāt?
Aizdevējam jāpierāda, kā ir aizdevis . Un tad tikai caur tiesu, jo jāpierāda, kā RASPISKA ir iegūtā likumīga ceļā, ne tumsā kaktā rakstīta pēc aizdevuma saņēmēja aiziešanas viņsaulē. Vienkārši hemoroīds, bet mani tā izmācīja dzīve. Ne mācēju pierādīt naudas aizdošanu, naudu mantotajās staigā svilpodamas.
··· Aizdevums: Ja aizdevuma sniedzējs ir ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Aizdevējam jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis no saņemtajiem procentiem, bet aizņēmējs nekādus nodokļus nemaksā; tas būtu diezgan neloģiski. Tad ir jāparaksta līgums starp pusēm un aizdevuma devējam jāpaziņo VID ka tiek veikta saimnieciskā darbība. Viss atkarīgs no aizdevuma termiņa un citiem aspektiem. Paskati likuma par "iedzīvotāju ienākuma nodokli" 8prim pantu. ··· Aizdevums: Ja aizņemies naudu pret ķīlu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Aizdevuma notariālas apstiprināšanas izmaksas (3)
Aizdošu 6500 eiro,gribu notariāli to apstiprināt? Cik tas izmaksās pie notāra?
Miizeri. Tikai tas tev var papildus izmaksaat tiesaashanaas izdevumus + veel 6500 plus beigtus nervus un veseliibu. Ja man buutu taada nauda, aizdotu tikai pret vismaz 2x veertiigaaku kjiilu, taatad jaasleedz kjiilas liigums. 6.2. no 1425 euro līdz 7115 euro, – 15,65 euro plus 0,9 % no darījuma summas, kas pārsniedz 1424 euro; Pie šādas summas sastādiet līgumu un aplieciniet to vietējā bāriņtiesā - ātrāk, lētāk, efektīvāk. Tikai pastāv noteikums, ka abām pusēm jādzīvo vienas bāriņtiesas darbības teritorijā. ··· Aizdevums: Aizdevuma notariālas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Parādzīme (16)
Aizņēmos trīsciparu summu no paziņas, sastādot diezgan primitīvu parādzīmi, - vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, , summa, summa vārdeim, "apņemos atdot līdz ... " ... . Nekādi saņemšanas - adošanas ...
abi labi...
viņš muļķis, ka kādam ko aizdod...tādu parādzīmi, arī notariāli apliecinātu, var uzspraust uz nagliņas.mierīgi varēji parādu neatdot, bandīti tagad ar tādām lietām nenodarbojas un tiesa var pasūkāt, ja nav ko atņemt.
tu uztraucies, ka viņam ir lapiņa ar it kā tavu parakstu, nav notāra apliecinājuma, kas zin, varbūt man arī ir kāda lapiņa ar tavu parakstu.
Ar papīru, ka aizdevējs apliecina parādzīmes nomaksu... Varbuut ,lai aizdevejs uzraksta papiiriiti,ka taada un taada summa ,kas tika aizdota tad un tad nu ir sanjemta atpakalj un nav nekaadu pretenziju uz to paraadu. Apmeeram taa... a kāpēc tev tādas aizdomas ,ka viņš atteiksies, vai viņš jau ir izteicis kaut kādas pretenzijas pret tevi ??? atsauce par paradzīmi pārskaitijumos ir - viss, neko vairs nevajag... izdrukā tos, un kopā ar paradžimi - jai bus problas - lūdzu, papīrīši priekšā.. nu ja gribes oficiālos papīrus - izdrukas apzīmogo bankā... ··· Aizdevums: Parādzīme lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Parādnieks un bezspēcība (43)
Ģimenes draugs izmisis raudāja un lūdza aizņemties naudu uz 1 mēn ( 10% mēnesī ja neatdos mēneša laikā) Kā gan cilvēkam nepalīdzēsi, protams labā sirds mani iegāza... Pagāja pusgads un pēc kārtējā zvana tik saka , ...
1) Vīrietim aizdot naudu vispār nevajag. Jebkurs sevi cienošs vīrietis naudu aizņemsies no vīrieša, izņēmuma kārta no tuvākās radinieces - mātes, māsas, meitas. Bet vispār normāli vīrieši neaizņemas naudu no sievietes un drīzāk vīrietim vajadzētu gribēt mirt nekā tik zemu krist.
2) Viņiem nav darba! Un cik lielu summu aizdevi? Vai šī summa ir būtiska Tavos ikdienas tēriņos vai ilgtermiņa ieguldījumos? Vispār saka, ka jāaizdot draugam tāda summa, bez kuras esi gatavs iztikt. Tieši tāpēc es ļoti atbalstu baznīcas ideju ziedot 10%, jo tas ārstē no skopuma. Cilvēki nespēj dot - atteikties. Tas ir brīnišķīgs treniņš ikvienam, arī nabagam, trenēties atteikties no sev it kā tik svarīgās naudas. Jo traģiskākais ir tas, ka skops cilvēks arī tad, ja būs bagāts, vienalga nespēs iedot pat piecīti - pat tuvākajam nē. Tā ir tāda viltīga īpašība - visu laiku šķiet,- es jau nevaru, man pašam vajag. Un tā dara lielu nelaimi pašam un pasaulei.
Ja runa ir par kādiem 30-50 Ls (varbūt 100?) es tiešām nespēju iedomāties, kā var aizdomāties līdz ierakstītām vēstulēm un tiesām.
Ja godīgi, grūti pateikt, kurš no jums ir "riebīgāks" - vai cilvēks, kurs nonācis tādā tupikā, ka skraida apkārt aizņemoties pārdemit latus (cik ilgam laikam tā summa pietiek cilvēkam bez darba? vai varbūt viņš ir kāds spēlmanis vai atkarīgais?), vai otrs cilvēks, kurš tomēr aizdod, bez pēc tam vajā ar ierakstītām vēstulēm cilvēku, kurš nonācis tupikā.
Gribi ienaidnieku-aizdod naudu!!! uzskati to par ziedojumu labdariibai, atpakalj nedabuusi, zato jutiisies par mecenaatu :D pirmais likums - neaizdod naudu draugiem un pazinjaam (iznjeemums var buut gjimenes loceklji, un tad ne vienmeer), ja tik dikti vejedzeeja un taisiitos atdot, aizietu uz banku Kur aitas tur cirpeji. Aizdod vel kādam kādus simts stukas. Aita ritīgakā ··· Aizdevums: Parādnieks un bezspēcība lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Kādi ir nodokļi saņemot naudu aizdevumā no paziņas, kurš atrodas ārzemēs? (2)
Kādi ir nodokļu slogi saņemot naudu aizdevumā no paziņas, kurš atrodas ārzemēs? Interesē tieši kā to labāk visu noformēt, lai būtu pareizi?
Sarunāt ar paziņu, noslēgt savstarpēju vienošanos, līgumu uz kādiem %, kādu laiku un kādu summu un saņemt naudu. Pavisam elementāri. Par nodokļiem ir VID, nevis oHo:) Ietekmē summa, godīgums, formulējums, iedod uz rokas vai ar pārskaitījumu, vakariņas lieciniekiem utttt....( UN DRAUDZĪBA VĒJĀ.....) ··· Aizdevums: Kādi ir nodokļi saņemot ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
vai ir kāds godīgs privāts aizdevējs (13)
Vēlos pajautāt vai kāds ir saskāries ar privātiem aizdevējiem, jo gadās tā, ka nav cita varianta, lai aizņemtos naudu.
Nav negodīgu aizdevēju, ir negodīgi aizņēmēji pievienojos MrRunchuks (2014-09-16 11:37) viedoklim. Un varu iedot kontaktus vismaz vienam ļoti negodīgam aizņēmējam :) mazliet paskaidro, kaads tad ir tas godiigais aizdevejs Tavaa izpratnee ??? Taads kas prasa savu naudu atpakaall LAIKAA NORUNAATAJAA??? Un kādu nodrošinājumu dosi? Godavārdu uz maizes neuzsmērēt! Ko vispār nozīmē "godīgs aizdevējs"? Problēmas jau kā reiz parasti ir ar aizņēmējiem. Bieži vien aizņēmēju izpratnē "godīgs aizdevējs" ir tāds, kurš neprasīs kavējuma naudas un procentus ja aizņēmējam rodas problēmas ar nomaksu, kā arī nevērsīsies tiesā par piespiedu piedzīšanu un tamlīdzīgi. Vārdu sakot - būs saprotošs un pacietīgs arī tad, kad aizņēmējs vairs godīgi nepildīs līgumu.
Ir bijusi pieredze, esu kļuvis par ļauno tēlu tikai tādēļ, ka aizdevu naudu un pēc tam to gribēju arī atpakaļ dabūt, pat nekādus procentus neprasiju, kaut pie aizņemšanās svēti solijās laikā visu atdot ar uzviju. Galvenais, ka es uz to cilvēku ļaunu prātu neturu, bet viņš gan mani tagad uzskata par ienaidnieku bezmaz vai :D
Vārdu sakot - naudu vairs nevienam neaizdodu un citiem iesaku to pašu lai nav jābojā attiecības ar kādu. Ir visādas kredītu iestādes, kādēļ gan nevar aizņemties tur? Bet, ja tur nedod, tad jau laikam ir kāds iemesls..
··· Aizdevums: vai ir kāds godīgs privāts ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā pareizi aizdot naudu? (23)
Runa ir par visai lielu summu(līdz 1000ls), kaa to nokārtot oficiali? Vai kādam ir kāda pieredze?
Nokārtot jau var visu pa smuko, bet tas vēl neko nenozīmē. Pat bankas un citas finanšu iestādes gadiem mokās ar nemaksātājiem. Drošivien pret ķīlu. Pret reaalu kjiilu - maaju, zemi, labu autinju, kuru veertiiba vismaz 3x paarsniedz aizdevuma summu. Buus reaala veelme atdot paraadu:) Un nokaartot pie notaara. Uzraksti kaut uz avīzes malas. Galvenais lai būtu summa, termiņi un paraksti. Tad būs kāds dokumentāls pierādījums, un, ja kas, varēsi tiesāties. Bet ir viens labs teiciens- ja gribi sabojāt attiecības, aizdod naudu. :) Štuka, nav liels piķis. Pievienojos pārējiem, kad vajag reālu ķīlu un tikai caur notāru. ··· Aizdevums: Kā pareizi aizdot naudu? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Aizņēmums (3)
Vēlos aizņemties naudu. Interneta atradu Aizdevuma ligumu, bet neatradu Aizņēmuma līgumu. Ar ko atšķiras parādzīme no Vekseļa? Ja esmu pašnodarbināta persona, vai tas maina aizņēmuma dokumenta formu?
Aizdevuma līgumu savā starpā slēdz divas puses, no kurām viens ir Aizdevējs (aizdod), otrs Aizņēmējs (aizņemas). Saukt to var kaut par Līdzekļu īslaicīgā lietošanā izsniegšanas aktu, būtisks tik un tā ir dokumenta saturs un būtība, nevis nosaukums. Ja par visām varītēm vajag Aizņēmuma līgumu, saglabā Aizdevuma līgumu un pārsauc to par Aizņēmuma līgumu.

Parādzīme no vekseļa teorētiski atšķiras pēc piedziņas procesa - par parādzīmi sūdz tiesā, ar vekseli (pareizi noformētu) teorētiski var griezties uzreiz pie ZTI par bezstrīdus piedziņu, praksē personiskas pieredzes nav, formētas tikai parādzīmes. Informācija par vekseli pieejama gūglē.

Vienīgais, kas pašnodarbinātas personas aizņēmuma/aizdevuma līgumā var mainīties - nošķirt, vai naudu aizņemies kā privātpersona savām vajadzībām vai kā saimnieciskās darbības veicējs saimnieciskās darbības nodrošināšanai. Ja pēdējais, attiecīgi vēlams to tā arī noformulēt aizdevuma līgumā, ka līdzekļi paredzēti saimn. darbībai un šī summa jāatspoguļo pašnodarbinātas personas grāmatvedības uzskaitē.
No Aizdevēja viedokļa vekselis ir visvienkāršākais - ja dotajā datumā _babkas_ nav galdā (zeķē, kontā vai citur) - uzreiz nes vekseli pie tiesu izpildītāja un "process pašel". Vienīgais mīnuss - vekselis ir jāreģistrē bankā un jāsamaksā valsts nodeva (ja nemaldos - 10 Ls). Tiesa gan - ne visas bankas to prot izdarīt. :)) pirms aizņemšanās, rūpīgi izvertējiet iespējas naudu atmaksāt.:) ··· Aizdevums: Aizņēmums lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu