pardot auto ar manualo pret automatu. Ir liegums.

esmu 2 grupas invalids,pensionars man ir automasina ar manualo karbu bet vajadzetu ar automatisko.Lai butu vieglak parvietoties.Bet no tiesas izpilditaja ir liegums visam darbibam.Persona kurai esmu galvotajs (meita)patreiz maksa paradu katru menesi noteiktu summu.Lai iegadatos citu auto esosa ir japardod lai butu par ko nopirkt.Ko iesakt.

LaskovijMerzavec    4 Vienīgais - runāt ar tiesu izpildītāju. Ja meita maksā un ir atrunāts parāda nomaksas grafiks, tad iespējams, ka tiesu izpildītājs noņems liegumu. 2021-08-29 11:18

Karmensita      Laskovij, cik tu prātīgs... sirds silst... 2021-08-29 14:46

anis    2 Ja jau ir uzlikts liegums,tad kaut kas nav bijis gludi. Jebkurā gadījumā,ko tuvāk par iespējām var teikt lieguma uzlicējs... Dažs ZTI jau tīri pēc cilvēka-tikai sarunā var izspriest iespējas. 2021-08-29 19:47

CoCoSan  1 1 ZTI noņems liegumu uz gadavārdu? Muahahaa. Nu paklausi vēl oho troļļus.
Īstenībā drošvien meitai būtu jāuzņemās pilna atbildība par tev sagādātajām neērtībām un jāatrod cits galvotājs saviem parādiem. Spriežot pēc tava vecuma, pieņemams, ka meita ir stipri veca, lai tā atļautos spēlēties ar slima tēva vajadzībām.
2021-08-29 22:52

CoCoSan    1 Nu vēl risinājums vienoties ar zti par lieguma pārcelšanu uz jauno transportlīdzekli. Jebkurā gadījumā draudzīga saruna ar zti ir krietni vērtīgāka un jēgpilnāka, nekā ar oho garlaikoto pūli. 2021-08-29 23:01

LaskovijMerzavec      Ojā, fantastiks piedāvājums... citu galvotāju

Klau man tiesu izpildītājs visu ir apķīlājis vai nenāksi mana tēva vietā par galvotāju???? Tev tikai visu apķīlās un ja nemaksāsi ,tad atņems.
2021-08-29 23:44

Kaskaade  1 1 Dauni, izlasi tak pēdējo konentu. Vienoties par lieguma pārcelšanu.
Ja meita bija tik gudra tēvu ap@ist, gan atradīs arī tādu lohu kā tu uz kuru galvojumu pakārt.
2021-08-30 00:03

LaskovijMerzavec      00:03... tev taču smadzenes ir galīgi pārštovējušās. Nav pat jēgas diskutēt, jo kaut arī lielījies, ka v temu 20 gadus, tomēr no ši visa neko nerubī... 2021-08-30 00:10

Kaskaade  1   Nediskutē ar mani. Vnk štovē garām ar savām 5ām kapeikām. Habilitētajam gan bija ideāls risinājums piedāvājams - tiesu izpildītājam vienkārši palūgt noņemt liegumu, dodot pretim pliku, bet godīgu solījumu turpināt tālāk godprātīgi maksāt. Profesor? Ja ir liegums, droši vien problēmas ar maksāšanu JAU ir, ja ne par transportlīdzekli, tad par citiem meitas parādiem. Stum ar pirkstiem labāk sev mutē burgeri, nevis apkauno sevi rakstot glupības. 2021-08-30 00:28

LaskovijMerzavec    1 Nu Tu pat nesaproti, ka ar Tevi nediskutē...tikai pasargā cilvēkus, no Taviem štovējumiem, ar kuriem vēl vairāk ieberzīsies.

ZTI uzliek arestus, liegumu, ja neatbildi uz to pirmo vēstuli, ka viss parāds jānomaksā līdz tam un tam.

Savukārt, ja ir atrunāts un saskaņots parada nomaksas grafiks ar ZTI, kuru maksā pati meita, tad viņi var likt mierā galvotāju.

Un ZTi nemaina galvotājus.
2021-08-30 07:33

CoCoSan  1   Idiņ? Jau situācijas rašanās vien, ka mantai uzlikts liegums, ir pietiekams pamats uzskatīt, ka parādniekam (meitai) ir izteiktas problēmas ar parādu atmaksu. Ibo liegumu ZTI no zila gaisa nelik, kā vien pamatojoties uz tiesas spriedumu vai administratīvo iestāžu izdotu izpildrīkojumu. Tātad meita tālu jo tālu tīra, balta un nevainīga nav.

Jā, jā, pamuļķi, lēnām, bet tev pieleca - ZTi nemaina galvotājus, bet ZTI var ( nevis pienākums) lieguma objektu aizstāt ar citu līdzvērtīgu.
2021-08-30 08:52

LaskovijMerzavec    2 Beidz purgu dziit, štovētā!!

Ierasta ZTI prakse ir - izsuta pazinjojumu par paradu un terminju nomaksai. Nav terminja nauda konta, izsuta bankaam un citur par kontu blokešanu utt. Pat ja parads ir 15 eur!
Ja nav ko panjemt, tad sastada attiecigu papiru un tadaa pashaa kartibaa kkeras klaat galvotajam!

Ta patei attausa, ka esi kartejo reizi nolažojusi un bezjedzigi piedavat zti mainit galvotaju.
Un tas pats ari - bezjedzigi ir zti piedavāt - nonjem liegumu. Tipa es mashinu pardošu, jaunu nopirkšu un to varesi atkal apkjilaat! Šitādi super piedavajumi pat smaidu neizraisa. Cilveks skaidri pasaka, ka šo pardot un citu nopirkt.

Ar šādām konsultantēm, cilveks tik dziljaku bedri izraks!
2021-08-30 09:21

CoCoSan  1   Attālais cilvēk, tev nav ne mazākās nojausmas par jautājumiem, kas skar komentējamo tēmu. Tas, ka tev bijusi saskarsme ar ZTI saistībā ar uzturlīdzekļu piedziņu vēl nenozīmē, ka spēj profesionāli orientēties piespiedu izpildes mehānismos. Viss tavs laiks manai uzmanībai ir beidzies. Adjos amigos. 2021-08-30 10:02

LaskovijMerzavec    1 Es neesmu nemaz prasijis Tavu uzmanibu.

Un nejutos vainigs, ka atkal pati atnac nolaid lažas.

ZTI prakse - likumi.lv netiek aprakstiti.
2021-08-30 15:03

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu