Kadā periodā drīkst veikt NĪN par zemi kopensācijas korekciju?

Vai mājas apsaimniekotājs 2020.g. okt. ir tiesīgs iekļaut rēķinā NĪN kompensācijas korekciju, ja kopš 2016. gada mūsu mājas iedzīvotāji NĪN kompensāciju maksā Rīgas pašvaldībai, nevis caur apsaimniekotāju?

Kaskaade      Kādā sakarībā kompensāciju maksā Rīgas pašvaldībai? NĪN pa tiešo maksājāt Rd? 2020-10-26 17:47

Erosa      piekrītu Paulai, ka juristam jābūt ar referencēm, ne obligāti plēsējam. Nepiekrītu, ka autors māju grib sev, uzskatu, ka tēvam vairāk vajag tajā situācijā, kur viņš atrodas! Un bērnu mīlestību vajag LAICĪGI, lai neaiziet postā.
Cīnīties vajag likumīgi 1. etapā.
Ja nesanāks, aizsūti kādu nodedzināt ar visu mantrausi iekšā un punkts. Šitā NĪ izkrāpšana nevarīgiem cilvēkiem ir kaut kas, kam trūkst vārdu un sodot neliešus ar linča tiesu, nākošie nelieši baigi padomās, pirms darīt.
2020-10-26 20:34

Kaskaade      Medūza, tu esi konkreti apmaldījusies, šis nav īstais topiks, kurā iedrukāji par tēva mājām.

Bet ja reiz, ierunājies, tad klausies nu šurp. Vari dedzināt ar petròleju vai šķiltavām, īpašums pēc atsavināšanas apdrošināts, tā ka par visu padomāts. Bet dedzinātājs pasēdēs mazliet, lai atdziest.

Nav nekadu nevarīgo nabadziņu apkrāpto. Viss ir skaudri, loģiski un matemātiski izrēķināms. Tevs nah nevienam nevajadzēja, kamēr mājai neķērās klāt. A tēvu ta vajadzēja pieskatīt tāpat kā bērnu autistu. Vai tad tēvs pats gadiem bērnus neuzrunāja? Nolaida rokas kā pamestais un rīkojās ar māju kā sanāca. Ak šausmas, un bērniņi pamodās! Žel tik par vēlu. Tētim ar cerība kā zibens izskrēja cauri, cerība ka bērni atcerējās, ka šķietama ģimenes atkalapvienošanās glābs bezcerīgi zudušās saites.

Vielas nezūdamības likums- nekas nekur nepazūd.
2020-10-26 21:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu