Kādas ir bāriņtiesas tiesības?

Vai bāriņtiesai ir tiesības sniegt tiesā prasību par paternitātes pieņēmuma apstrīdēšanu? Bioloģiskajam tēvam tiesā prasība atstāta bez virzības, jo nokavēts 2 gadu termiņš, tādēļ tālāk viņš to kārto caur bāriņtiesu. Www.barintiesuasociacija.lv nav saprotams punkts par bāriņtiesas tiesībām sniegt tiesā prasības pieteikumu par paternitātes pieņēmuma apstrīdēšanu.

Garoznieks      Tiesa ir notikusi, tiesas lēmums ir pieņemts ne par labu bioloģiskajam..., ieskaitot apelāciju, kasāciju.
Bāriņtiesa neko izmainīt nevar. Kāda rutka pēc bāriņtiesai vēl vajadzētu iet pret bērna faktiskajiem vecākiem, likumiskajiem pārstāvjiem, vēl jo vairāk, ja nav sūdzību par bērna sliktiem uzturēšanās apstākļiem.
2018-12-11 18:52

riebekle      Bāriņtiesa prioritāri nodrošina bērna vai aizgādnībā esošās personas tiesību un tiesisko interešu aizsardzību. (tas - no Bāriņtiesu likuma). Tātad, ja bērna interesēs ir "tikt" pie tēva, tad, domāju, ka Bāriņtiesa var pieņemt lēmumu atbilstoši. :) Bet tas mans subjektīvais viedoklis. 2018-12-11 18:57

Pilskungs      Ir tādas pašas tiesības, kā visām tiesām, bet tikai likuma ietvaros ! 2018-12-13 00:36

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu