Dzīvokļa pārrakstīšana īpašniekam esot ārzemēs

dzivokla ipasniece arzemes atbraukt uz Latviju nav iespeja
vai ir kada iespeja dzivokla parrakstisana ipasniecei neesot klaat

DanaL (2018-09-12 14:05)    1 Pilnvara ar apostilli.

marmorakaraliene (2018-09-12 14:08)    1 Tikai ar pilnvaru plus apliecinājumu jeb apostiile.

joens (2018-09-12 14:37)    1 Var braukāt arī pircējs, var visu sūtīt pa eksprespastu (lai "dzīvi" paraksti), atkarīgs no pasākuma dabas, viss "kā pie cilvēkiem", vai, izmantojot sīkāko neprecizitāti, sekos "uzmetiens".

cirteejs (2018-09-12 14:53)      Pilnvara telefonkonferencē ar notāru un elektroniskais paraksts!

Ellocka (2018-09-12 15:53)    1 Man ir ģenerālpilnvara, apstiprināta pie notāra, kurā bez visa cita ierakstīta arī atļauja pārdot īpašumu. Varbūt ārzemēs īpašniece arī pie tās valsts notāra var tādu uzrakstīt? Latvijā tas maksāja ap 70 eiro pāris gadus atpakaļ. Ja, piemēram, cilvēks ārzemēs izmanto arī Latvijas bankas (bet neizmanto e-parakstu), klāt neesot jārisina jautājumi Latvijas valsts iestādēs, medicīnas iestādēs utt., tad vēlams pie viena pilnvarā sarakstīt visu iespējamo. Protams, ja uzticamies - mani ir pilnvarojusi meita.

Skorbulsnak (2018-09-12 16:13)      Ja ir pieejama Latvijas Vēstniecība, tad pilnvaru var izdot tur, jo vēstniecības ārvalstis veic notariālās funkcijas. Šādā gadījumā pilnvara būs latviski, atkrīt tulkošana un apostille vai legalizācija. Ja vēstniecība nav sasniedzama, tad var pie vietējiem notāriem, juristiem kam tiesības veikt apliecināšanu. Lai dokuments - pilnvara būtu derīga Latvijā, tai jābūt ar publiska dokumenta spēku, t.i. nedrīkst būt atzīmes, ka dokuments ir privāts, jeb notārs / jurists neatbild par tās saturu.

anis (2018-09-12 17:38)      Vai tad notārs neprecizē? Pārrakstīt-pārdot? Nu,nezinu,bez notāra nedarītu! Nostiprinājuma lūgums tak tik un tā viņam taisāms.

puuuka (2018-09-12 19:25)    1 atvaino,bet man liekās,ja īpašniece to gribētu,viņa jau sen visu būtu sakārtojusi,arī ārzemēs ir notāri,kuri var sagatavot dokumentu,kas apstiprina kāda cita īpašumtiesības uz dzīvokli,vai vienkārši noraksta visu citai personai.Mana paziņa tieši tā izdarīja,viņa aprecējās ārzemēs(Austrālijā)un,kad bija tur jau 15 gadus nodzīvojusi saprata,kad atpakaļ vairs neatgriezīsies un ar notāra apstiprinātu dok.visus savus īpašumus nodeva savai māsai.

Ellocka (2018-09-12 23:07)      Nē. Cilvēku stulbums ir neizmērojams... Bet arī mācīšanās. Kad es formēju šo ģenerālpilnvaru meitai, dabūju bonusā ģenerālpilnvaru no sava drauga.. Tas viss norisinājās pie notāra noformējot ìpašuma pirkšanu. Es uzskatu, ka notārs mūsu Latvijā nav tik dārgs, lai izmantotu viņu tikai Zemesgrāmatai nevis visam darījumam. Pie viena uzrakstīju testamentu. Un visas manas darbības - pilnvaru un testametu atkārtoja arī pārdēvēja (ebrejs).

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu