Vai sarunas ieraksts telefonā var būt pierādījums?

Ir tāda lieta, ka advokāts ir guvis labumu no sava aizstāvāmā.Vai sarunas ieraksts ,kas to apsiprina, var kalpot tam, lai šo advokātu atstādinātu no aizstāvāmā aizstāvības?

TROJA      Nu gan neuzmanīgs advokāts , kārto darijumus trešā cilvēka klātbūtnē !
Par tēmu - kapēc gan nē ?

Lele  2 1 Brrrrrrrrr....nesapratu teemas buutiibu. Advokaata jeega tachu ir izdariit visu sava aizstaavaamaa aizstaaviibai..un vinhs par to sanjem atalgojumu naudaa vai graudaa vai baudaa, kaa nu vienojas...kur ir konflikts?

Esari      Lele, visu zinošā- acim redzot advokāts šantažē... ;)

Geisha  1 1 Vai ieraksts ir sankcionets? ja nē tad 0 tam ir vērtības.
Ja varas iestādei ir interese tad sarunu ierakstīs arī tajā gadījumā, ja telefons vienkārši atrodas 30 metru rādiusā un dotajā brīdī pat nenotiek nekāda saruna. Gurds cilvēks atstās telefonu mašīnā un lietas nokārtos jūras krastā vēju šalkās un kaijaku brēcienu fonā.

neko  2 1 Nesankcionēti veikts ieraksts var būt tikai tavas vainas pierādījums.

Esari    1 Neesmu jurists bet dom, ka pofig...ir sankcija vai nav, ierakstam bet ja tur iram acim redzama nelikumība tad kirdikt advokātiņam....un ja reiz tāds ieraksts ir sanācis tad tas advokāts ir fuflo ne advokāts, pērkams tarakāns...! :D

Geisha      Katru likumu var apiet ar līkumu. Gudrs advokāts nokārtos tā, ka pats vien būsi vainīgs. Ko gudram padarīsi?

siikaa16    2 Advokātam maksā. Advokātu var nomainīt, bez īpašiem paskaidrojumiem.

zolidais22    2 nu nezinu, kur nu vēl lielāks draugs man var būt klients, kas man maksā !!!

Lele    2 Tu kaut ko jauc...

"Draugos" nedriikst buut izmekleetaajs, prokurors, tiesnesis ar kaadu no tiesas procesaa iesaistiitajiem...bet advokaats var buut ir draugs, i viirs, i sieva, i kaiminsh, i klasesbiedrs i vienkarshi noalgots anonims no advokaatu kantora...
Aizstaavamais var advokaatu apbert ar zeltu, atdaavinaat savus iipashumus visu, ko...jo advokaats aizstaav to, kas tam maksaa...

siikaa16  3 1 Skaidrs. Otrai pusei ir spēcīgs advokāts, un esi sapratusi, ka tiesu zaudēsi. Neko neizdarīsi, tiesu jau esi zaudējusi. Liec mierā advokātu. Var būt gan radinieks, gan draugs, gan mīļākais.

janisb  1 2 Ja tas būtu prokurors, tad būtu pamats atstādināt, bet advokāta uzdevums ir aizstāvēt cilvēku, kā viņi savā starpā norēķinās nav tava darīšana...

Alio      Mjā... klients lielākais ienaidnieks!!!

sieva_izbraukusi  2 2 jābūt loham lai ko tādu paprasītu - paskaties kā iestādes atrakstās. Advokāti atrakstās n-tās reizes labāk.

salve      Pirmkārt,no jebkura advokāta var atteikties, pat to īpaši nepamatojot, un vienoties ar citu.
Otrkārt, ja advokāta rīcība bijusi neētiska, to var lūgt izvērtēt advokātu ētikas komisijai. Ja nu ir kas vairāk - ir arī disciplinārā atbildība un attiecīga advokātu komisija.
Ja mātei googlei uzzprasīsi - izlasīsi.

envy  1 1 Vaari mēģināt, tad ja uredzēs kā būs, mēģināts nav zaudēts.

shining      ierakstam nav jābūt "sankcionētam" (pirms gadiem 5-6 bija), cita lieta, vai iespējams sasaistīt ieraksta saturu ar advokāta personu - tikai balstoties uz balss līdzību būs nepietiekami.

jozolsen    1 Drīkst ierakstīt jebkuru sarunu , kurā pats piedalies...Nedrīkst ierakstīt svešas sarunās..
Ja tiesā piedalās viens no sarunas ieraksta dalībniekiem ,kā liecinieks, tad ir juridisks spēks..

av2  1   Reaalajaa dziivee ir taa - a Tu pieradi, ka tas, ko esi ierakstiijusi, ir vinnss? Kaadi varianti to pieraadit? Nekaadi.Jo vissu var dublet, uztaisiit uut. tehnaloggiju laikmets tomeer. Ne velti, nu daudzaas valstiis , video matreaalus pat vairs neskataas tiessaas. Jo tas viss lloti vienkaarssi var buut viltots, uztaisiits.Un video taapeec nevar buut , kaa pieraadiijums. Kur nu veel audio ieraksts, ko viltot ir 7x vieglaak.
Protams, ja tiessaajies par limonu, ir veerts censties , bet citaadi....savs sveetais miers tak arii ir daargaaks. Vismaz man.
Ja kads baigi nodariijis paari, vari tak ...kaut peec gadiem n-tajiem nokaartot lietas " kaartiigi". ja vien jau paaridariitaajs nebuus jau zem zemes. Jo...zeme ir lloti apalla.Cilveekiem, kas taisa cuuciibas nepaartraukti, agri, vai veelu , pasliid kedas un sasitaas....saapiigi.

Geisha  2   Vārna vārnai acī neknābs. Tā tas ir, bija un būs. Zaudēji - godīgi pieņem zaudējumu. Vajadzēja dāsnāk apmaksāt advokatu. Un kāds tiesnesītis draugos nekad nav par skādi.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu