Manu īpašumu ieskauj kaimiņu zeme un kā lai tiek klāt neiekāpjot viņu zemē?

Privatmajai ar zemi ir divi īpašnieki. Zeme dalaas uz puseem, tā pat kā māja, tachu uz kaimiņu zemes ir iebarucamais ceļš. diemžēl šis ceļš nav iezimets zemesgraamataa, bet vecā plānā tāda kā stiipinja parādās. Tagad kaimiņi nevelas lai mēs pa to ceļu iebraucam, bet no otras puse (mūsējās) jau sanaak citu privaatmaaju kaimiņi. Tā kā mums atliek vai nu pielidot vai celt tiltu, lai tikai tiktu uz muusu pusi maajaas un zemes. Vai tas tā reāli vareetu būt, vai arī kaimiņi beigaas dabuus ko gribees - otru pusi maajas, tad tikai doshot mums ceļu. ..
Luudzu paliidziet ar ierosinājumiem un atbildeem!

Analize (2015-09-15 08:47)  1 2 Klasisks gadījums, kas jau ir piedzīvots arī manā praksē - viens kopīpašnieks sāk terorizēt otru kopīpašnieku, lai lai tiktu pie pirmā mājas daļas par lētu naudu. Šeit būtu jāzina vai māja un zeme zem tās ir sadalīta domājamās daļās vai reālās daļās, jo no tā niansēs atšķiras juridiskais risinājums, bet, vadoties no pieejamās informācijas, Jums tiesā būs jāceļ prasība par servitūta noteikšanu. Servitūts, vienkārši izsakoties, ir tiesība arī pret īpašnieka gribu šķēsot viņa zemes gabalu.

bredlijs (2015-09-15 08:50)    2 Runa iet par servitūta ceļu,ja nav iezīmēts zemes grāmatā skatieties......http://www.vzd.gov.lv/lv/pakalpojumi/zemes-ipasniekiem/registracija/cela-servituta-r
egistracija/

Jason (2015-09-15 09:08)  1 5 Griezies tiesā ar lūgumu nodibināt servitūta ceļu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu